WYCIECZKI

ALANYA REJS STATKIEM

ALANYA REJS STATKIEM

ALANYA REJS STATKIEM

ALANYA REJS STATKİEMw cenie : transfer, ubez., obiad, napoje bezalkoholowe

Opłaty dodatkowe : alkohol

 

Rozkoszny, relaksujacy dzień  możecie spędzić na trzypoziomowym statku, opływając wybrzeże morza śródziemnego z jego zatokami i jaskiniami:
- Jaskinia piratow ( ok.300m dlugości, piraci ukrywali tam swoje zdobycze, latem panuje w niej przyjemny chłód, zimą ciepełko )
- Jaskinia fosforyzująca ( duża zawartość fosforu w skałach daje efekt mieniącej się wody, podpływają tam do nas ławice złotych rybek )
 - jaskinia kochanków

Zabieramy was na piracki statek. Płyniecie wzdłuż wybrzeża Alanyi, zatrzymując się w wielu miejscach. Możecie skakać ze statku, pływać. Ci co słabiej pływają dostają kapoki. Na pokładzie też czeka na Was wiele atrakcji : dyskoteka w pianie , animacje dla dzieci i nie tylko... Zwiedzacie przepiękną Alanię od strony morza.  Zatrzymujecie się w kilku miejscach:przy   Czerwonej Wieży, przy  plaży Kleoparty, przy jaskiniach : piratów, kochanków, fosforyzującej, w porcie jachtów, przy plazy Ulas, i ostatni postój na otwartym morzu – tam czekamy na delfiny, czyściutka i cieplutka woda. Bawcie się , opalajcie, pływajcie, zwiedzajcie i nie zapomnijcie robić zdjęć. Szykujecie się tak jak na plaże, czyli stroje kąpielowe,  ręcznik i kremy do opalania, ale z  filterkiem.

Udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń !!!

 

 

NON-STOP KONTAKT

Jeśli potrzebujecie pomocy, informacji, macie jakieś pytania lub wątpliwości.
Dzwońcie, wyślijcie sms-a lub e-maila.
( 24/7 do usług )

0090 535 880 32 19 
mariolakos@hotmail.com