WYCIECZKI

SAPADERE KANYON

SAPADERE KANYON

SAPADERE KANYON

SAPADERE KANYON – cena 25 euro

 

Codziennie

Wyjazd z hotelu  8.45 powrót ok.17ej

W cenie : transfer, ubezpieczenie, obiad, wejście do Kanjonu

Opłaty dodatkowe : napoje, wejście do jaskini  18 lir

 

Grupą  zwartą naszych jeepobusów ruszacie  w góry Taurus, 20 km na wschód za Alanyą. W jeszcze niezaturyszczone górskie rejony... Po drodze zatrzymujecie w kilku róznych i ciekawych miejscach, które możecie fotografować i filmować, tudzierz sie nimi pozachwycać...:). Jeden z postoi jest we wiosce góralskiej, zwiedzicie tam mały wiejski meczet. Następny postój, to osada Nomadów i tu możliwość kąpieli w zielonym jeziorku.Odwiedzacie równierz chodowlę jedwabników, zatrzymujecie się też , aby podziwiać  piękne widoki oraz plantacje cytrusów i bananów.

Jedną z atrakcji jest  Jaskinia Dim- o długości ok. 1 km. Jest to największa jaskinia na tureckiej riwierze, tylko częściowo odkopana i napewno warta obejrzenia.

No i oczywiście perełka tej wycieczki -  Kanjon Sapadere. Spacer drewnianym mostem wzdłuż kanjonu, o długości ok.800m . Nad Wami skrawek nieba, z dwóch stron zbocza skalne, z których spływają wodospady. Pod Wami przejrzysty, błekitny, rwący potok... Dech w piersiach zapiera !!!

 Ci, którym nie straszna zimna woda, mogą wykąpać się pod wodospadem, albo ustawić się pod nim do zdjęcia i udawać, że się pod nim pływało he he he...

Obiad  jecie w restauracji na rzece Dimcay. U nas można w niektórych restauracjach popłynąć, a tutaj można  popływać J

Jednym słowem moc emocji, przecudne widoki, świetna zabawa, nic dodać, nic ująć,

Wycieczka na piątke z plusem !!!

 

 

 

 

NON-STOP KONTAKT

Jeśli potrzebujecie pomocy, informacji, macie jakieś pytania lub wątpliwości.
Dzwońcie, wyślijcie sms-a lub e-maila.
( 24/7 do usług )

0090 535 880 32 19 
mariolakos@hotmail.com