YEKTA PLAZA
<p>Budynek o najwyższym standarcie, położony 250m od plaży, w dzielnicy Mahmutlar. Kompleks w trakcie budowy. W grudniu 2016 roku  oddany będzie do użytku. Kupując mieszkanie w trakcie budowy płacimy niższą cene z 2 tabeli. Wpłat dokonujemy w transzach, zgodnie z postępowaniem budowy. Mamy r... c.d.
YEKTA QUEEN
<p>Kompleks o najwyższym standarcie, położony w lini brzegowej, nad samym morzem, w dzielnicy Mahmutlar. Do dyspozycji mieszkańców własna plaża z molo, podziemne przejście na plażę oraz garaż pod budynkiem.<span style="line-height: 1.6;">Udoskonalenia architektoniczne, takie ... c.d.
YEKTA TOWERS
<p><span style="line-height: 1.6;">Kompleks składający się z dwóch 12-piętrowych budynków o wysokim standarcie, połozony w centrum Mahmutlar, u podnóza gór Taurus. Oddalony od plaży zaledwie 400m. Jednym słowem cisza, spokój i widoki zapierające dech w piersiach oraz ponadcza... c.d.
YEKTA ATRIUM
<p>Kompleks ten składa się z dwóch budynków : 12-piętrowego ( Atrium) i 8-piętrowego ( Sobieski). Oddany do użytku w kwietniu 2014 roku. Położony w centrum dzielnicy Alanyi – Mahmutlar.Do plaży 190m.<span style="line-height: 1.6;">Mahmutlar, to dzielnica w większości zamieszk... c.d.